Laserliner 082.440A este un termometru portabil fara contact, in infrarosu, cu vizare laser, raport Distanta: Spot 12:1, care poate masura temperatura de la -40°C pana la 400°C. Emisivitate fixa 0.95
Laserliner 082.040A ThermoSpot Laser este un termometru fara contact, in infrarosu, cu vizare laser circular în 8 puncte, raport Distanta: Spot 12:1, care poate masura temperatura de la -38°C pana la 365°C. Emisivitate fixă 0.95
Laserliner 082.042A ThermoSpot Plus este un termometru fara contact, in infrarosu, cu vizare laser circular în 8 puncte, raport Distanta: Spot 12:1, care poate masura temperatura de la -38°C pana la 600°C. Emisivitate variabilă: 0,01 .. 1,00.
Extech IR320 este un termometru fara contact, in infrarosu, cu vizare laser (2 spoturi), raport Distanta: Spot 12:1, alarme High/Low si grad de protectie IP65
Optris MSPlus este un termometru portabil fara contact, in infrarosu, cu vizare laser, raport Distanta: Spot 20:1, interfata USB pentru monitorizarea variatiei de temperatura pe calculator, alarme presetabile High/Low.
Laserliner 082.074A ThermoVisualizer Pocket este un termometru IR cu imagine termică utilizabil într-o o gamă largă de aplicații, cu un raport performanță-preț foarte bun, fiind o alternativă accesibilă la pirometrele utilizate în activitatea de inspecție a instalațiilor industriale sau a cladirilor.
CEM DT8868 este un termometru profesional fara contact, in infrarosu, cu vizare laser, raport Distanta:Spot 50:1 si domeniul de masurare pana la +1200°C (IR). La instrument se poate conecta o sonda de termocuplu tip K (inclusa). Pentru monitorizarea continua a temperaturii este furnizat un CD cu programul de achizitie si vizualizare date, precum si cablul pentru conectare la PC (interfata USB).
Extech EX830 este un cleste ampermetric True RMS 1000Aca/cc cu termometru in infrarosu incorporat pentru masurarea temperaturii de la distanta, fara contact.
CEM DT8869 este un termometru profesional fara contact, in infrarosu, cu vizare laser, raport Distanta:Spot 50:1 si domeniul de masurare pana la +1600°C (IR). La instrument se poate conecta o sonda de termocuplu tip K (inclusa). Pentru monitorizarea continua a temperaturii este furnizat un CD cu programul de achizitie si vizualizare date, precum si cablul pentru conectare la PC (interfata USB).
Extech EX840 este un cleste ampermetric True RMS 1000Aca/cc cu termometru in infrarosu incorporat pentru masurarea temperaturii de la distanta, fara contact.
HIKMICRO E1L este o camera termografica low cost pentru mentenanta in domeniul electric comercial, HVAC sau industrial. Imaginea termala de rezolutie 160 x 120 este afisata pe un display color cu diagonala de 2,4". Imaginile se salveaza pe cardul SD si pot fi transferate fie prin interfata USB.
FLIR TG165-X este o camera termografica ce combina avantajele unui pirometru pentru masurarea temperaturii in domeniul -25 ... +300°C cu un pret de achizitie convenabil.
IMPORTANT! Acest produs este supus unor restrictii de export si nu se poate vinde catre utilizatori finali sau utilizari in domeniul militar fara licenta de export!
2.200,00 lei
2.500,00 lei
Acest site utilizeaza fisiere de tip cookie. Continuarea navigarii reprezinta acordul dumneavoastra privind utilizarea acestora. Mai multe informatii aici.